Program Yapma Sihirbazı ...
 

 
  ..:: FİRMA PROFİLİ ::..  

Süper Dosya , Data Globus firması tarafından üretilmiş bir üründür. Firma Kurucu Lütfi Ödemiş, 1980 li yıllardan itibaren elektronik, bilgisayar satışı ve yazılımı alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda ortak ve yönetici olarak bulunmuştur.

1988 yılında SÜPER DOSYA yazılımını üreterek yazılım alanına girdi. 1994 lü yıllarda süper dosya Türkiye'de çok satan özgün programlar arasına girmiştir, PC Magazin PC WORLD ,BYTE gibi pek çok ulusal popüler bilişim dergilerinde ürün inceleme konusuna haber olmuştur.

1996 lı yıllarda yazılım işlerinin yanı sıra, gelişen internet teknolojisi ile birlikte internet alanında da faaliyet göstermeye başlayan Lütfi Ödemiş ve ekibi web sunucu, hosting domain ve programlı web siteleri konusunda da konusunda kalıcı ve farklı işler üretmiştir.

2002 yılından sonra SÜPER DOSYA'nın Windows versiyonu ile birlikte, internet alanında da WEBTIRIX (kendi web sayfanı kendin yap türü ) adında bir internet yazılımı üretmiştir. Bu ürün CEBİT 2007 fuarında innovative ürünler arasına seçilmiş ve teşvik görmüştür.

2008 li yılların ikinci yarısında, 20 yıllık yazılım ve müşteri ihtiyaç tespiti deneyimi ile çok kullanıcılı, ihtiyaca göre oluşturulabilen, intranet ve internet üzerinden çalışabilen DATA FLEXIO yazılımını üreterek, bilişim alanında innovative ürün olarak farklılığını sürdürmektedir.

Ürünlerdeki ortak yan, kullanıcı dostu olamsının yanısıra , esnek yapısı ile kullanıcıya htiyacına göre müdahale imkanı vermetktedir. Binlerce kullanıcı kendi veri yapı ve ihtiyaçlarını bu ürünler ile kendileri özgürce oluşturmuşlardır. İnternetin kullanımı yaygınlaşması ile bilgilerine her yerden ulaşmak isteyen kullanıcılar için cok hızlı kolay ve ekonomik çözümler olmuşlardır.

Hedef DATA FLEXIO yazılımını üniversal yapısı ile gerek Türkiye gerekse yurt dışı müşteri adayları ile buluşturmaktır.

 
..:: ANA MENÜ ::..
   
 
 
..:: HABER ::..
 

 Süper Dosya'nın Çok kullanıcılı, networkden ve webden çalışan versiyonu olan DATA FLEXIO tamamlandı.

2010 ONLYSOFT YAZILIM UZMANLIK fuarına katılmaktayız. tüm süper dosya müşterilerimizi reyonumuza beklemekteyiz.

Aralık 2010